Cibulovo fazolový šampon na světlé vlasy - 500 ml

47,84 € Price with VAT Other pack sizes

Shampoo for improved hair growth, density and increased shine of blonde and fair hair. Strengthens and firms light hair.

Learn more

Shampoo for growth, density and increased shine of light hair. Strengthens and firms light hair. The shampoo contains the active ingredients CRESSATTINE® - extract of nasturtium and watercress, KARKADE - hibiscus extract, which enhances shine and extracts from beans and onions and with chamomile for enhancing light hair colors.

Ingredients: Aqua, Coco Glucoside, Socium Coco-Sulfate, Honey, Propandediol, Hibiscus Sabdariffa Flower Extract, Allium Cepa Bulb Extract, Allium Cepa Extract, Vigna Angularis Seed Extract, Nasturtium Officinale Extract, Tropaeolum Majus Extract, Chamomilla Recutita Flower Extract, Panthenol, Tocopherol, Glycerin, Guar Hydroxypropyltrimonium Chlorid, PCA Glyceryl Oleate, Sodium Chloride, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid.

Celkové hodnocení: 4,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 1x

vlnité/kudrnaté vlasy a Cibulovo/fazolový šampon

Byla jsem velmi zvědavá na cibulovo-fazolový šampon a tak jsem ho zkusila. Hlavně kvůli složení podporujícímu růst vlasů. Na moje jemnější vlnité/kudrnaté vlasy ale působí poněkud "hruběji", než dva skvělé předcházející šampony (Stimulační a Jemný na suché vlasy).
Aby se vlasy správně umyly a také proto, že před každým mytím používám olejovou kúru na celé vlasy od kořínků až ke konečkům, ráda umývám vlasy tzv. dvoufázově a na moje jemnější vlnité/kudrnaté vlasy se sklonem být velmi snadno suché, pokud nejsou správně vyživovány, jsou dvě fáze tohoto šamponu moc i po oleji - tedy mi vlasy vysušuje, ztrácejí strukturu, špatně se češou a mají tendenci být příliš objemné. Jednofázově ale zase nejsou dostatečně správně umyté. Tohle je ale problém jiné struktury vlnitých vlasů odlišujících se od rovných vlasů - jsou křehčí a lehčí a snadněji se vysuší - proto je na ně tento šampon moc a 2 fáze tohoto šamponu jsou kontraproduktivní. Všimla jsem si také, že Cibulovo-fazolový šampon vlasy dělá pevnějšími a objemnými a malinko těžšími - trochu jakoby tolik nepodporuje vlnění, spíš ho na rozdíl od těch ostatních šamponů jakoby potlačuje.
Vyřešila jsem to ale tak, že tento šampon kombinuji se šamponem Stimulačním 13 rostlin - v první fázi umyji vlasy Cibulovo-fazolovým a ve druhé dočistím velmi jemným Stimulačním 13 rostlin. Pak se tyto dva šampony skvěle doplňují a výsledek je ideální - i co se týká komplexnějšího působení na růst vlasů. Cibulovo - fazolový se také velmi hodí, pokud potřebuji vlasy dobře vyčistit a také zpevnit, vždy ale ve druhé fázi použiji Stimulační 13 rostlin, aby se neztratila výživa, hydratace, struktura a jemnost.
Tento šampon také spolehlivě pění i v minimálním množství. Skvělý je heřmánek - opravdu zvýrazňuje světlé odstíny vlasů a na barvě a odstínu vlasů je to velmi hezky znát. Účinky na růst zatím nemohu posoudit, jsem na začátku užívání.


You will also love