Olej na konečky vlasů - 10 ml

9,76 € Price with VAT

Hair Oil. With the active ingredient INCA INCHI®, Argan, Sea buckthorn oil and Propolis. It is designed for thin, sparse, weak, curly, colored, dry and dull hair with split ends.
RESULTS: Strong, shiny and healthy hair with a better texture.

Celkové hodnocení: 4,89/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 9x

Super olejíček

Myslím, že skvěle funguje. Mé konečky jsou méně roztřepené a navíc má příjemnou vůni. Jediné mínus je lahvička. Dostala jsem asi vadný kus. Nahoře to černé " kapátko" mám pořád mastné a přijde mi, že tím rycheji ubývá produkt .☹️☹️


Olej na konečky

Nejlepší, co jsem vyzkoušela. Mám vlasy hodně poničené a po jedné lahvičce je výsledek znát. objednáno další balení.


Pozorujem rast vlasov

Tento olej používam už dlhšie, no musím povedať že ako súčasť komplexnej starostlivosti o vlasy (prírodné šampóny a kondicionéry, séra, vlasové zábaly a masky, zdravá stava a výživové doplnky). Odkedy som zahájila cielenú starostlivoť pozorujem rast vlasov, menšiu lámavosť a zhustnutie. Preto mi ťažko hodnotiť, čo z toho zaberá najviac ale predpokladám, že tento olej výrazne prispieva.


Konečky vlasů

Koupila jsem již podruhé a jsem nadšená. Vlasy krásně voní, konečky jsou zacelené. Je opravdu úžasný.


Nejlepší olej na konečky co jsem kdy měla

Vyzkoušela jsem jich už hodně, ale žádný nesplnil to, co měl.
Mám krásné, lesklé vlasy bez rozstřepených konečků.


MÉ VLASY OPĚT ŽIJOU

Balení je malé, ale rozhodně účinné. Stačí i málo. Já to trošku přehnala, jelikož jsem byla zoufalá ze svých suchých hustých vlitých roztřepených vlasů. Vlasy jsou lesklejší, a plné života, ale za to dost možná můžou jedny z produktů od apotéky, se kterými jsem si umyla vlasy. Každopádnně mám pocit, že žádné roztřepené konečny nevidím a jsou pryč. Nevím zdali jeto vůbec možné, tak mi to řeba jen přijde. Zamilovala jsem si vůni. Je zvláštní, květinová a orientální. Používám jen druhý den :)


Olej na konečky vlasů

Původně jsem chtěla objednat olejíček, který je na vlasy i vousy, moje chyba, že jsem se spletla a objednala jiný produkt. Tento také není špatný, ale druhý olejíček na vlasy z nabídky Havlíkovy apotéky mi vyhovuje víc.


Vsetko bolo uzasne.

Maximalne spokojna


Užasny olejček!

Moje končeky byvali vždy strašne zničené aj napriek tomu že si vlasy nefarbím ani tepelne neupravujem... Vďaka tomuto olejčeku sú moje končeky zdravé, nerozštiepené :) momentálne je to mesiac od posledného strihania a sú krásne zdravé... Ďakujem!


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®