DETOXOPHANE

(Lepidium Sativum Extract)
Původ:

Čím starší jsme, tím více si uvědomujeme, jak je péče o naše tělo, a to zevnitř i z vnější, důležitá. Stres a vlivy okolního prostředí jsou běžnými faktory, které mohou negativně ovlivnit náš vzhled. A ačkoliv se můžeme i v pozdním věku cítit stále mládi, pleť může často působit opačným dojmem. 

Detoxophan je čistý extrakt z klíčků řeřichy seté, které mají vysokou koncentraci fytonutrientů - rostlinných sloučenin, které jsou známé svými zdraví podporujícími vlastnostmi. Dále obsahuje sulforafan - aktivátor detoxikačních enzymů, flavonoidy, alkaloidy, taniny, glukosinoláty, steroly a triterpeny. Zvyšuje odolnost kožních buněk vůči polutantům prostředí a vnitřním reaktivním molekulám. Jedná se o antioxidant druhé generace. Čistí a chrání kožní buňky před nebezpečnými molekulami, čímž napomáhá v boji proti stárnutí pleti a je ideální ingrediencí pro anti-age přípravky. Zabraňuje viditelným známkám stárnutí kůže a pomáhá obnově jejího DNA. 

Tip: Detoxophane napomáhá přirozenému detoxikačnímu systému pokožky. Doporučujeme proto nanést vrstvu krému s jeho obsahem na pleť i krk, pořádně promasírovat a nechat působit během noci.

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®