JAGUAR C17

()
Původ:

Krásné silné zdravé vlasy plné objemu a jasu, které jsou zároveň příjemně hebké na dotyk, jsou snem nejen každé ženy. Většina z nás je však zvyklá na běžné šampony s chemickými ingrediencemi, které mohou vlasům dodat lesk a hebkost, ale zabrání jejich vyživení. A přesto, že léčba přírodními vlasovými produkty může být namáhavá, při troše trpělivosti budou vlasy nejen krásné, ale i zdravé.

Jaguar C17 je nejlepší depoziční kationtový guarový polymer, který byl doposud vyvinut. Jde o vysoce nabitý kationtový polymer, který poskytuje dobré zahušťovací a kondicionační vlastnosti pro výrobky pro péči o vlasy a vlasovou pokožku. Zlepšuje aktivní depozici a je ideální pro kondicionační šampony, oplachovací krémy, koupelové a sprchové výrobky i pleťové vody. Guarová guma je polysacharid, který se vyrábí z guarových bobů. Ty jsou semeny suchovzdorné rostliny Cyamopsis tetragonoloba. Tato guma je velmi dobře rozpustná ve vodě, kde tvoří silně viskózní roztok, který se pro svou vlastnost využívá jako zahušťovadlo a stabilizátor zlepšující strukturu produktů.

tip: Pokud je pro vás důležitá struktura vlasových produktů při jejich užití, přírodní produkty s Jaguar C17 jsou tou správnou volbou.

Foto: Quintinz

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Skin
  3. |Bio Havlíkův balzám na rty - 5ml