Face serum for woman. The serum helps maintain the youthful appearance of the skin and locks in hydration in the deeper layers of the skin. It contains one of the highest concentrations of low molecular weight hyaluronic acid on the market (2.5%).
• promotes hydration and smoothing of the skin
• softens fine lines
• leaves skin supple, fresh and radiant
ACTIVE INGREDIENTS:
• HySilk® 2.5%
Další produkt z Apotéky, který jsem si zamilovala. Moje velmi citlivá, aknózní pleť většinu přípravků na pleť odmítá, osypává se, otéká, pálí a rudne ... díky důkladnému čištění a kombinaci séra "věčně vlhká" a "přírodního zázraku" mám pleť po měsíci tak krásnou, že jsem vyšla do obchodu dokonce i bez make-upu a nestyděla jsem se za sebe. Neskutečný pocit a vděčnost. :-)
Je to super vyhladzuje jemne vrasky rozžiari a zjednotí plet
Za me super, plet po opalovaci sezone dostala zabrat a serum hned po prvnim pouziti zabralo.
Musím říct, že toto sérum používám zhruba týden a pleť se mi zpevnila a hlavně zhydratovala. Kupovala jsem z důvodu velmi suché pleti. Šupiny zmizeli a pleť je krásně hydratovaná. Za mě spokojenost.