Vlasové sérum Kyselina hyaluronová – Vlasový opravář - 50 ml

29,02 € Price with VAT

Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 4x

Dávka hydratace pro kudrnaté vlasy

Viděla jsem v Apotéce již před delší dobou, avšak koupila jsem až před měsícem a produkt se mi moc líbí. Nedávám po každém umytí - zhruba 1krát za týden nanesu na vlasy. Mám je do půlky zad, hustší a kudrnaté, takže vždy vypotřebuji tak 4 kapátka. Výsledek není pravděpodobně vidět tak, jak by byl na rovných vlasech a používám ještě k tomu pár stylingových přípravků po něm. I tak se mi však zdají vlasy na dotek vyživenější. Používám ještě s vlasovým tonikem, které parádně pomáhá na svědění pokožky hlavy a s touto kombinací jsem spokojená. Možná kdybych používala po každém umytí, výsledek by byl znatelnější, ale jak mám delší vlasy, sérum by bylo za chvilku pryč. Na vyživení vlasů takto jednou za týden fajnové:)


Výborná výživa

Sérum je opravdu skvělé, krásně hydratuje a vyživuje. Bála jsem se, že bude mastit, jelikož mám vlasy jemné, ale vůbec nezamastí ani vlasy nezatíží. Opravdu povedené sérum na celé délky.


Skvělý produkt

Velice povedené a silně hydratační sérum, které o vlasy opravdu pečuje a krásně je vyživuje. Nemohu si ho vynachválit, konečky jsou jemné, zacelené a vyživené. Stačí ho celkem málo a vlasy nemastní a nezatěžuje. Určitě pořídím zas.


Luxus pro vlasy

Sérum jsem zakoupila hned jak jsem ho viděla a je naprosto úžasné. Skvěle vlasy hydratuje, oživuje, voní, zaceluje a uhlazuje. Pro mě je to skvělý pomocník v boji se suchými vlasy. Používám po umytí vlasů, jednu dávku, nelepí, necuchá vlasy, příjemná konzistence a kapátko. Vřele doporučuji.


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®