Celkové hodnocení: 5,00/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 7x

Báječná

Skvělá maska, krásně vyčistí, moje nejoblíbenější


Moje druhá nejoblíbenější

Moje druhá nejoblíbenější maska (pořád vede ten ranní čistící zázrak). Mám i ve 40 letech potíže s akné, ale od té doby, co jsem přešla na Havlíka, se akné omezilo na drobné pupínky na povrchu, které se rychle hojí, přestaly se mi dělat hluboké hnisavé boláky. Myslím, že tahle jílová paráda s tím má hodně co do činění - používám ji obden večer před spaním (a někdy každý den).


Zelený jíl 30 ml

Výborně čistí do hloubky, zanechává zklidňující pocit a zjemnění. Pro čištění postačuje používat párkrát za týden. Výsledný efekt zlepšuje opakované masírování při aplikaci. Nemá žádný dráždivý efekt (pnutí, zčervenání pokožky, zvýšení citlivosti) jako u podobných masek vzhledem k přírodním extraktům. Doporučuji


Perfektní

Úžasná maska, nanáším na nos, část tváří a bradu. Nádherně vyčistí a vždy se těším na tento rituál. Maska zelený jíl bude u mě na stálém místě. Doporučuji.


Krásný balíček

Dobrý den, musím Vám říct, že balíčky od Vás jsou pro mě jako dárečky, na které se těším až je rozbalím :)
Kosmetika mi vyhovuje a jsem z ní opravdu nadšená! Mockrát děkuji za práci, kterou děláta a s jakou láskou a péčí balíte balíčky :)

Krásný večer
L.


Spokojnosť

Veľká spokojnosť s produktom aj dodaním, krásne zabalený balíček čo veľmi oceňujem aj s malou vzorkou mastičky. Určite to nebola posledná objednávka ????


Hebká pleť

Použila som ho asi 3x zatiaľ a vždy mi spravil nádherne hebkú pleť, mám aknóznu pleť a myslím že aj na to trochu pomáha v kombinácii s krásnou slečnou a zinkovou masťou z lekárne ????????


You will also love