Pečující a čisticí ranní maska (3 minutová) - 50 ml

15,67 € Price with VAT Other pack sizes

The perfect start of the day for your skin

Learn more

The 3-minute Morning Mask is designed for cleansing, nourishing and moisturizing the skin. A simple 3-minute ritual that you can easily incorporate into your morning routine. The mask is one of our most sought after products.

RESULTS:
After rinsing, the skin is radiant, relaxed and perfectly clean, and you're ready to go out into the big city.

1. minute - Cleanses
2. minute - Brightens
3. minute - Nourishes

ACTIVE INGREDIENTS:
Rosemary oil, Lavender oil, Cannabis oil, and Olive oil.

Celkové hodnocení: 4,93/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 119x

Nejlepší

Úžasná ranní maska, nastartuje den. Kupuji pravidelně :) Moc doporučuji


ranní maska

Za mě velká spokojenost. Nanáším ráno po probuzení na neočištěnou pleť, mezitím provedu zubní hygienu. Pak smyji, nastříkám hydrolát a užívám krém. Má pleť si libuje. Tento produkt objednávám pravidelně!


perfektní

Dostala jsem masku k Vánocům a jsem opravdu překvapená, jak účinná je. Mim suchou pleť s velkými póry a maska vše dokonale vyčistí. Po týdnu vidím, že se mi výrazně zmenšily černé tečky. Vždycky jsem si pleť čistila, ale až tahle maska dokázala zázrak a já opravdu vidím výsledky. A to i někdy ráno zapomenu si ji nanést nebo střídám s jinými připravky (hlavně levandulovou vodou).


Skvělá

Nedám na nidopustit, nejlepší maska ❤️


Čas zazářit

Maska s hodně příjemnou, lehkou konzistencí. Měla jsem strach, že bude moc tuhá a hutná, ale opak je pravdou. Krásně se nanáší, pleť je po ní projasněná a působí i dost vyživeně. Po ránu mám pleť takovou "zašedlou" a tohle ji pěkně probere. Plus to, že stačí opravdu jenom 3 minuty je hodně velká výhra. :)


Doporučuji

Bez této ranní masky si už nedovedu představit ranní rituály.


Ranní maska

Příjemná textura, vynikající výsledky. Po opláchnutí nanesu krém Krásná paní a ranní péče je hotova.. Od té doby co používám tu kombinaci, nemám problémy s pletí.


Maska

Prostě super, mám mnohem menši póry, pleť je projasněná, připravená na další péči


Pečující a čistící ranní maska

S maskou jsem moc spokojená, rano pleť hezky připravý na další péči.


Ranná čistiaca maska

Pleť je príjemná na dotyk a svieža, pripravená na cely deň. Nezanechava nepríjemný film a tiež pekne čistí uz za 3 minútky. Za mna super produkt.


Ranní maska

Skvělá maska. Příjemná na obličeji, osvěžující. Velice ráda ji používám. Příjemná vůně.


Top produkt

Bez této masky si nedovedu představit ráno, jsem s ním naprosto spokojená. Doporučuji!!!


Prostě TOP

Používám jí již několik let! Je to moje stálice, i když od doby kdy se objevilo 77 masek střídám a zkouším i ostatní. Maska se krásně roztírá. Její vůně je prostě úžasná. Nejčastěji jí používám, když brzy ráno vstávám, její vůně totiž umí super probrat a nakopnout. Moje pleť tuto masku miluje! Už si absolutně nedokážu představit ráno bez ranní masky od Havlíka! Díky za ně!


Pečující a čistící ranní maska(3minutová) 50ml

Velká spokojenost. Velmi příjemná ranní maska, krásně se roztírá a vstřebává, používám asi 3 týdny a pleť se mi zlepšila, netvoří se mi pupínky na bradě. Určitě objednán znovu. Doporučuji!!!
Chtěla bych zkusit pleťovou masku Královskou snídani pro pleť - 3minutovou k porovnání s touto.


Nejlepší !!

Doporučuju, jako nic jinyho na světě !


3minutová mska

mně nezbývá než souhlasit s ostatními recenzemi, maska ráno osvěží, vyčistí, napne - a hurá do nového dne


Ranní čistící maska

Skvělá maska, velmi příjemná. Používám 14 dnů a zlepšila se mi pleť. Nezabere ráno mnoho času, doporučuji vyzkoušet. Já si ji určitě ještě objednám.


Skvělá práce

Jako halo! Kde si byla v době mé vrcholné puberty? Je super, ráno krásně sundá všechno, co pleť dostala večer a ještě jí hezky osvěží. I mě vylepší ráno její nevtíravá, ale i tak krásná vůně. Jestli budu mít někdy dceru, určitě jí o tohle neochudim, to by byl hřích ???? Třeba můj brácha, který je ve vrcholné pubertě, byl úplně odvařenej co to je, takže Ježíšek je jasnej ????


Ranní maska

Super maska, příjemná konzistence i vůně, krásně se vstřebává a během minutky je pleť svěží a hydratovaná ????. Kupuji již poněkolikáté. Doporučuji vyzkoušet.


Doporučuji

Ranní maska hydratuje a čistí pleť, navíc nezabere ráno mnoho času. Mám již několikáté balení a jsem velmi spokojená.


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®