Milovaná babička - 30 ml

22,98 € Price with VAT

Nourishing care for all ladies.

Learn more

Beloved grandma. Caring cream for all beloved grandmothers whose skin has been marked by years and wrinkles. Mature skin often suffers from moisture and nutrition deficiencies, loss of elasticity, dry scales, and wrinkles. The cream contains the active ingredient Steochiol, which promotes epidermal regeneration, makes skin more even, reduces the formation of dry scales and helps reduce facial wrinkles.

ACTIVE INGREDIENTS: Stoechiol, Royal jelly, Shea butter, Poppy oil, Almond oil.

Celkové hodnocení: 4,76/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 17x

Nejen pro babičky

Chtěla jsem něco na pnutí a vrásky a tento je skvělý. Babička zdaleka nejsem, přesto spokojenost, není mastný ani těžký, krásné vsákne, mírná vůně a pleť nepne a je hydratovaná. Troufám si říct že vypadám fakt líp;) okolí si všimlo. Tohle byla trefa, budu mu věrná, střídám s denní Kurtizánou.


Milovaná Babička

Milovaná Babička je vhodná pro čerstvé babičky, ale také pro prababičky.
Krém nádherně voní, je hutný, ale nezanechá mastný ani lesklý pocit, naopak krásně se vstřebává, je matný a je vidět, že pleť si libuje.
Dokonalá spokojenost ve dvou generacích.
Nejdřív jsem ho dostala jako dárek a nyní jsem si koupila už sama a také ho poslala do další generace - prababičce.
Naprostá spokojenost - všem dámám 50 + doporučují!


Babička

Babička je spokojená. Doporučuji. Všechny produkty, které jsem vyzkoušela, svědčí.
A balení? To nemá chybu.


Vysokohydratačný krém

Krém som si objednala prvý krát, ale určite nie posledný. Môžem potvrdiť že je pre všetky vekové kategórie bez ohľadu na jeho "názov". Krém úžasne hydratuje pleť a cez noc sa pleť krásne obnoví. Efekt som cítila už po týždni používania.


Kúpim opäť

Fajn krémik, som s ním spokojná :)


Babička je spokojená

Koupeno jako dárek babičce a je moc spokojená. Krém krásně voní a pleť hydratuje a ošetří. Příště koupíme zas.


Milovaná babička

vynikající krém pro moji generaci, dostala jsem jej jako dárek-naprostá spokojenost, objednala jsem si krém znovu


Spokojenost

Tento krém byl dárek, takže s ním nemám osobní zkušenost, ale prý je velmi příjemný a účinný


Krásný dárek pro babičky!

Již podruhé dárek pro babičku a naprostá spokojenost!


Naprostá spokojenost!

Krém jsem zakoupila již podruhé pro svou maminku, která je naprosto nadšená! Stačí málo a pleť je sjednocená, bez šupinek, pórů... prostě parádní krém pro téměř 80-ti letou dámu. Vřele doporučuji!


Úžasný krém

Tento krém je pohlazení na tváři, voní, učinkuje a je velice příjemný pro pleť (mám velice problematickou pleť). Tento krém si určitě budu kupovat pravidelně.


Spokojenost

Vaši příridni kosmetiku používám 4 roky a jsem s ní velice spokojená. Jsem z Plzně a nakupuji v kamenne pridejně v Plaze.Přes Váš e-shop jsem nakoupila poprvé, a to z důvodu, že od března bydlím na chalupě mimo Plzeň.
Nevím zda budu mít možnost uplatnit fakturu ve věrnostním progranu, ale jinak moc děkuji a v Havlíkově příridní kosmetice hodlám i nadále pokračovat.Vyzkoušela jsem vše kromě přípravků pro mladší ročníky a sookojenost velká.
Děkuji
Libuše Schmiedová


Příjemná učinná kosmetika

Voňavý jemný velice příjemný krém na mou problematickou pleť, okamžitě jsem si ho zamilovala, doporučuji ho všem , kdo mají problém s pletí


Jsem milovaná babička

Ano, jsem velmi spokojená, pleť se mi zlepšila. vrásky nejsou tak hluboké a pleť vypadá mladistvěji. Uvidíme jak dál.


Jsem milovaná babička

Zatím si výsledkem nejsem jistá, používám ji krátkou dobu a nevidím zlepšení. Ale vydržím a věřím, že časem uvidím lepší výsledek.


Krém Milovaná babička

Krém "Milovaná babička" jsem dostala o letošních Vánocích pod stromeček, Havlíkova APOTEKA mi byla do té doby neznámou. Věřím v zázračnou moc přírody, vždy jsem se snažila o pěstování zdravé zeleniny a bylinek. Nemohu Váš výrobek ještě hodnotit pro krátkou dobu používání, prozatím mi krém vyhovuje, je příjemný a o účincích na moji pleť mě v budoucnu přesvědčí. Mám velmi suchou a citlivou pleť, uvažuji o masti "Havlíčkův přírodní zázrak". Děkuji a fandím Vaší Apotéce.


královská snídaně hodnocení

Nádherná vůně,pokožka je po ní hebká,vláčná....prostě super. Budu opět objednávat .


You will also love