Svůdné rty Krásné kurtizány - 10 ml

14,20 € Price with VAT

Seductive Lips of the Beautiful Courtesan. The Seductive Lips of the Courtesan will make your lips kissable and irresistible by providing them with delightful hydration, coffee extract, and HyaPearl. This lip balm is suitable for daily use. For soothing chapped lips, for refreshment, the night used as a lip mask.

RESULTS: HyaPear effectively tones, smoothes, and hydrates. It is a unique type of hyaluronic acid that binds to oil, so it can more effectively nourish your seductive lips. Coffee extract in balm reduces signs of strained lips and its beautiful scent awakens your senses

ACTIVE INGREDIENTS:
HyaPearl, coffee extract.

Celkové hodnocení: 4,38/5
0 1 2 3 4
Hodnoceno 8x

xxx

Tak tento produkt je hodně špatný. Pokud máte rádi vůni kávy na rtu s hrubou strukturou, tak je to právě pro vás. Za mě nic moc


Zázrak na popraskané pery

Už po prvom použití, boli moje pery vláčnejšie. Odporúčam všetkými desiatimi. :-)


Wonderful lipcream

I was at Karlsbad for a wellness Trip and bumped into this cute little shop. Amazing products, my lips are unbelievably soft and nourished. Also bought so many other best sellers too.
Highly recommended.


Výborný krém

Rty jsou po aplikaci krému velmi jemné a vyživené. Doporučuji!


Svudne rty

Dekuji za perfektni a rychlou dodavku. Za vzorky, moc mi pomohly v rozhodovani. A ted ke svudnym rtum: vytecne baleni, po naneseni na rty je kuze jemna, lehce se leskne, nese vuni kavy, po jiste dobe se rty mirne napnou. Pouzivam vzdy, kdy si vzpomenu. Co mi vadilo: po asi 10ti pouzitich vytekla z tubicky olejovita kapalina, pomerne velke mnozstvi. A ted uz zase pouzivam dal.


Top

Jemná vůně, příjemná chuť. Balení tak akorát do kabelky


Spokojný zákazník

S výrobkami som veľmi spokojná. Nie len výrobky, ale aj služby a spôsob komunikácie so zákazníkom je na vysokej úrovni.


Svůdné rty- Krásné kurtizány

Super! A nejen balzám na rty. Havlíkovu Apoteku mohu jen doporučit!


You will also love

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |
  3. |ACTICIRE®