Poradce/kyně krásy - Prodavač/ka v centru Prahy (Železná ul.)

V tuto chvíli hledáme do našeho přátelského týmu v centru Prahy motivovanou, reprezentativní a loajální posilu, která se po čase může stát i Vedoucí/m prodejny.

Pojďte s námi tvořit z nákupu zážitek.....

Co Vás čeká:

  • Budete tváří Love Brandu organické kosmetiky
  • Budete se podílet na chodu prodejny
  • Pracovat v týmu Vás baví, ale nevadí Vám pracovat i samostatně
  • Výhodou může být - pokud prokážete své dovednosti a nadšení jako leader a zvládnete to sdílet se zákazníky i ostatními kolegy - je zde možnost karierního růstu na Vedoucí prodejny

Jaké znalosti a dovednosti byste měl/a mít:

  • Minimálně 1 rok zkušenost z aktivního prodeje
  • SŠ vzdělání – alespoň s výučním listem
  • AJ - podmínkou - na úrovni min. B1
  • Umíte naslouchat a vcítit se do potřeby zákazníků
  • Máte kladný vztah k přírodě
  • Máte radost z dobře odvedené práce a berete ji jako poslání
  • Dokážete se ztotožnit s myšlenkami Apotéky a přenášet je směrem k zákazníkům
  • Zvládnete být poradce a partner našich zákaznic při výběru té správné organické kosmetiky
  • Baví Vás sledovat nové trendy v organické kosmetice a rád/a se učíte novým produktům a trendům
  • Výhodou bude, pokud budete mít i zkušenost s vedením lidí

Proč pracovat u nás:

  • Nabízíme přátelskou a rodinnou firemní atmosféru
  • Nečekáme, že budete vše na začátku umět, a proto Vám náš tým pomůže a plně Vás zaškolí
  • Jsme otevření i Vašim novým nápadům pro zlepšení
  • Nabízíme kariérní růst
  • Ohodnotíme Vás, když se podílíte na splnění Targetu, jak společného v rámci prodejny, tak i v rámci vlastních prodejů (osobní bonusový systém)
  • Ve zdravém těle zdravý duch - proto Vám přispějeme na Multisport kartu
  • K základní mzdě Vám přispějeme na stravu. Již si neodnášíte stravenky, ale budete mít příplatek ke mzdě (stravenkový paušál)
  • Poskytneme Vám možnost firemních nákupů té nejčistší kosmetiky s výrazným zvýhodněním
  • Budete se účastnit firemních soutěží na prodejně, kdy můžete získat další bonus
  • Nástup možný co nejdříve, dle dohody

V případě, že organická BIO kosmetika Vás zajímá a komunikace se zákazníkem je pro Vás potěšením - neváhejte a obratem nám zašlete svůj životopis s fotkou a motivačním dopisem v AJ a v ČJ na email: hr@havlikovaapoteka.cz