Adipofill'In ™

()
Původ:

Povislé kontury obličeje, prohloubené nosoretní rýhy a povadlá pleť v čelistní části jsou důsledkem stárnutí (zrání). Stres, životní prostředí, nedostatečná péče a špatná životospráva tento proces jen urychlují. Jak čas plyne, ubývá na syntéze adipocytů. V oblasti obličeje, tukové buňky již neplní roli zásobárny energie, ale plní roli strukturálních lipidů, které výrazně ovlivňují pevnost pokožky. 

Ornithine je aminokyselina, která je získávána biotechnologickým procesem ze škrobu. Omezuje nejen rozpad adipocytů v obličejových partií, ale i výrazně posiluje vznik nových tukových buněk. Fosfolipidy a glykolipidy tvoří pouzdro pro aminokyselinu ornithine, aby lépe penetrovala do hlubších vrstev pokožky. Tyto složky dělají z Adipofill´in™ účinnou přírodní látku jejíž funkce je podobná lipofillingu. Jde totiž o aminokyselinu, která se přirozeně vyskytuje v buňkách v enkapsulované formě - molekula je obalena fosfolipidy a polysacharidy, čímž je zvýšena schopnost penetrace i do hlubších vrstev pokožky. Vyplní nosoretní rýhy a zpevní kontury celého obličeje. Tím pleť nabývá omlazeného vzhledu.

Tip: Klinické testy prokázaly, že používáním krému s Adipofill´in™ se po dvou měsících výrazně zpevnila pokožka a hloubka vrásek se snížila o 37%.