Máme nový web

15. 11. 2019

O novém webu jsme přemýšleli už dlouho. Pracovat na něm jsme začali v červenci a teď v listopadu vám ho konečně můžeme představit. A máme z něj opravdu radost :-)

Apotéka je teď konečně plně přizpůsobená novému tisíciletí i Vašim potřebám. Že naše webové stránky ani eshop nejsou optimální jsme věděli. Zaměřovali jsme se ale především na naše milované produkty a tak nebyl nikdy čas se do těch “moderních technologií” pořádně opřít. Až do letošního léta…

Noví kolegové nám uvolnili ruce a my se tak mohli pustit do projektu, který Vám, zákazníkům umožní objednat si všechny produktů až domů, ale který Vás také bude informovat o tom, co je v Apotéce nového nebo co připravujeme. Celý web se tak rozrostl o nové kategorie a nový obsah. A co na něm tedy najdete?

Za Apotékou stojí řada nápadů a lásky. O tom, jak to všechno vzniklo, jakou dodržujeme kvalitu, co je naší hlavní filozofií se můžete dočíst v sekci O Apotéce. Stejně tak se tam dozvíte i co nás inspiruje a jaká je naše Vize.

Druhou obsáhlou novinkou je kategorie, kterou nazýváme jednoduše Herbář. Tam už teď, při spuštění nového webu, naleznete popsaných 109 ingrediencí, které při výrobě našich produktů používáme. A i když by to tam teoreticky podle názvu nepatřilo, do Herbáře jsme zařadili i popisy aktivních látek. Najde tam tedy nejen to, na co pomáhá třeba chmel, ale i vysvětlení toho, co je aktivní látka Pentavitin a jak funguje. Sami si tak můžete ověřit, že používáme opravdu přírodní látky, i když jejich názvy občas úplně přírodně znít nemusejí.

S novým webem jsme rozšířili a zpřehlednili sekci Prodejny. Najdete v ní mapku našich kamenných obchodů nejen v Česku, ale i na Slovensku. A k nim samozřejmě i otevírací dobu a telefonní číslo - to kdybyste se chtěli na něco důležitého zeptat :-)

V sekci Žurnál se právě nacházíte. Je to vlastně takový náš "blog", ve kterém Vám chceme představovat naše novinky, ale i dávat Vám zajímavé tipy a doporučení. Určitě stojí za to se jednou za čas do něho podívat.

Největší částí celého webu je ale náš eshop. V něm najdete všechny produkty, které máme aktuálně skladem. Rozdělili jsme je do přehlednějších kategorií, takže si jednoduše můžete vybrat, co je pro péči o pleť, o vlasy nebo třeba pro muže. Zároveň jsme, na základě vašich žádostí, připravili i kategorii Nejoblíbenější, ve které najdete ty produkty, které zaujaly nejvíce našich zákaznic a zákazníků.

Nový web ale neznamená to, že se měníme kompletně. Apotéka stále stojí na stejných lidech, myšlenkách i zásadách. To že jsme se přiblížili technologickému věku neznamená, že přestaneme vyrábět a vyvíjet naše produkty s láskou a s myšlenkami na Vás i na přírodu. Stále tak od nás můžete očekávat organické produkty nejvyšší kvalit a k tomu stejné služby, jaké jsme nabízeli doposud. I z nového webu vám tak produkty přijdou krásně a co nejekologičtěji zabaleny a většinou i s nějakou malou pozorností od nás.

Vaše Apotéka

Doplnění na závěr

Na závěr nám dovolte ještě jednu technologickou doušku; žádný technický projekt se nezrodí bez počátečních drobných technických mušek. První verzi nového webu tak bereme jako testovací, kterou budeme dále rozšiřovat a upravovat. Pokud byste náhodou našli nějakou drobnou vadu, budeme rádi, když nám o ní dáte vědět. Špatně se Vám zobrazí obrázek nebo třeba tlačítko nedělá úplně to, co byste od něho očekávali? Máte nápad na to, co bychom měli doplnit - ať už jako funkci nebo třeba z pohledu obsahu? Ozvěte se nám prostřednictvím jednoduchého formuláře. Moc děkujeme :-)

Formulář pro hlášení chyb