Krásné ruce - 30 ml ABL tuba

6,68 € Cena s DPH

Krásné ruce je vyvinut pro každodenní péči o pokožku rukou a paží. Vybraný komplex olejů a extraktů, poskytují optimální výživu rukám se suchou pokožkou, popraskanými místy a záděry. Bio olej ze slunečnice se snadno vstřebává, dodá pleti potřebný vitamin E. Extrakty z mateří kašičky, rakytníku a meduňky mají zjemňující, regenerační a zklidňující účinky. Olej ze semen máku promastí suchá místa, glycerin přírodního původu dodá vyváženou hydrataci. Krém zanechává ochranou vrstvu na pokožce.

Laminátové balení

Velmi si vážíme toho, že jste si oblíbili krém Krásné ruce. Proto jsme se rozhodli rozšířit edici o praktickou variantu z laminátu (plastu) s praktickým uzávěrem, který se snadno utahuje, a s novými etiketami v pěti krásných letních barvách, které si můžete sladit s Vašimi ostatními výrobky.

Tato varianta je vhodná pro všechny ženy, které chtějí nosit krém každý den u sebe a mít ho tak vždy při ruce.

Pokud máte zájem o konkrétní barvu, napište poznámku u objednávky. Nebo se necháte překvapit? 

Zistiť viac

Složky a jejich využití:

Slunečnicový olej je olejem ze slunečnic v bio kvalitě lisovaný za studena. Je významným zdrojem vitamínu E. Snadno proniká do kůže.

Přírodní glycerin je silně hydratační látka přírodního původu, vhodná pro suchou pokožku rukou. Používáme 99%ní glycerin přírodního původu, v kvalitě dle evropského lékopisu.

Makový olej je bohatý na nenasycené mastné kyseliny (kyselina linoleová a linolenová), má vysoký obsah vápníku a hořčíku. Obsahuje železo, draslík, fosfor včetně vitamínu E. Pokožku vyživuje, regeneruje a chrání. Příznivě působí na suchou a popraskanou pokožku.

Meduňka lékařská, esenciální olej a extrakt pomáhá redukovat zčervenání pokožky, zklidňuje zánět. Podporuje obnovit rovnováhu. Esenciální olej z listů meduňky dodává pokožce rukou osvěžující pocit.

Mateří kašička extrakt (Royal Jelly) patří mezi nejdokonalejší výživu tkání a pokožky. Podporuje schopnost okamžité buněčné regenerace.

Rakytníkový extrakt je bohatý na fytosteroly, vitamíny, karotenoidy, flavonoidy. Poskytuje ochranu před  nepříznivými vlivy prostředí, působí jako antiseptikum a lapač volných radikálů.

Celkové hodnotenie 4,00/5
0 1 2 3 4
Hodnotené 2x

Nádherná kosmetika

Kosmetika je moc příjemná není mastná krásně se vstřebává. Krém na ruce krásně voní. Vše nádherně zabaleno.


úžasný krém

na doporučení jsem zakoupila toto limitované plastové balení a jsem maximálně spokojená, stačí malé množství, rychle se vstřebává a krásně voní ... na příště asi zauvažuji o balení s pumpičkou


Také budete zbožňovat

PREV NEXT