Síla konopí pocházejícího ze Švýcarských Alp v naší kosmetice

07. 10. 2020

Konopí rostoucí v čisté přírodě Švýcarských Alp je zaléváno vodou z horských řek a potoků. Díky zdejším podmínkám dosahuje velmi vysoké organické kvality.Můžeme ho klidně nazvat zeleným elixírem mládí. Jeho síly a zázračných účinků využívá i naše řada CBD.

Hledáte-li něco extra, pak jste to našli. Každá tubička CBD z naší Apotéky nese číselné označení, které udává koncentraci konopí na 100 g přípravku. Pleťový krém se může pyšnit velmi vysokým podílem a to 500 mg na 100 g. Na paty mu dýchá Pleťová maska s 300 mg na 100 g a v těsném závěsu je Tělový balzám s 250 mg na 100 g.

Konopí obsažené v našich produktech má blahodárné účinky. Pochází ze Švýcarských alp a je zalévané vodou z horských řek a potůčků. Omlazuje, regeneruje a uzdravuje poškozenou pleť. Díky vysokému obsahu vitamínu E, hořčíku, zinku, vápníku, draslíku, síry, nenasycených mastných kyselin a prospěšných enzymů dostává naše pokožka přesně to, co potřebuje. Pleť tak můžeme zbavit akné, zánětů, otoků, ekzému, lupénky a dalších projevů kůže.

Apotéka a její organické produkty se spojují již 5 let s tou nejčistší krásou přírody. Jde o dokonalou souhru moderní vědy, organických surovin, nekompromisní kvality a receptur prověřených časem. Lokální bylinky si pěstujeme sami v našich ekozahradách v Chářovicích u Prahy. Exotické získáváme od dodavatelů v té nejvyšší kvalitě. Konopí dovážíme ze Švýcarska. Díky zdejšímu vysokohorskému vzduchu a přírodním podmínkám má velmi vysokou kvalitu a sílu.Pleťový krém s koncentrací 500 mg na 100 g je tu pro všechny, kteří o sebe s láskou pečují a chtějí si udržet pokožku jemnou, hydratovanou a svěží. Krém funguje na zdravou i problematickou pleť, zamezuje tvorbě akné i ekzému. Obsahuje CLEAR Oléoactif®, což je ekologicky navržená účinná látka, 100 % přírodní a organická, podobná retinoidům, která vyhlazuje pleť a skvělá v boji s akné. Krém posiluje kožní bariéru a díky rychlé regeneraci předchází vráskám. Používejte ráno i večer.

Pleťová maska s koncentrací 300 mg na 100 g pro to nejlepší a vysoce intenzivní péči o vaši pleť. Díky nejčistším surovinám a vysoké koncentraci CBD, bude vaše pleť vyčištěná, vyživená, hydratovaná a účinně chráněná proti vzniku akné, ekzémům, lupénce, či jiným alergickým projevům. Masku používejte ráno i večer na pleť, krk, dekolt. Pro lepší účinek aplikujte 1 x týdně na noc, nechte působit do rána, opláchněte.

Tělový balzám s koncentrací 250 mg na 100 g je vhodný pro celé tělo, ale primárně je určen pro lokální ošetření míst s výskytem nedokonalostí, ekzému, lupénky nebo podrážení holením. Ulevuje od bolesti. Je skvělý pro pokožku, která potřebuje zklidnit a hydratovat. Určen je pro pokožku citlivou a problematickou už pro nejmenší od narození. Vhodný na problematickou část těla.

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Krémová maska Nechtík 30 ml (receptúra č.14)