Žurnál

Otevírací doba o státním svátku 8. 5. 2021

O státním svátku v sobotu 8. května budou některé naše prodejny dle zákona uzavřeny. Níže vám nabízíme jejich přehled.

Celý text

Poslední šance uplatnit prodloužené poukázky

Máte poukázky, kterým skončila platnost v roce 2020? A víte o tom, že máte poslední šanci je uplatnit?

Celý text

Testuj s Havlíkovou Apotékou

Každý deň usilovne pracujeme na príprave nových produktov, ktoré následne sami testujeme. Prvýkrát vám ale dáme možnosť testovať produkty pred ich uvedením spoločne s nami.

Celý text

Pozrite sa, ako nakombinovať naše masky

Stále ešte váhate, ako masky kombinovať? Inšpirujte sa aj našim videom, ako na to. Zistite, ako sa starať o svoju pleť, aby bola zdravá a krásna.

Celý text

Nový dezodorant - Bylinkové osvieženie

Dezodoranty patria do našej každodennej rannej rutiny a berieme ich ako samozrejmosť. Zamysleli ste sa však niekedy nad ich zložením? Pri používaní kozmetiky by sme mali mať vždy na pamäti, že látky, ktoré sú menšie ako póry, prenikajú do nášho krvného obehu a organizmu. Musíme byť teda veľmi...

Celý text

Blíži sa máj, lásky čas

A s tým aj bozky pod čerešňou! Ak nemáte blízko čerešňu, nevadí. Problém vyriešime za vás.

Celý text

Chýbali ste nám!

Po nekonečne dlhých štyroch mesiacoch vás opäť v pondelok 19. 4. 2021 privítali naše netrpezlivé poradkyne krásy v našich slovenských predajniach. Rovnako, ako vy, sa totiž tešili na to, až sa znova stretnete v predajniach. V Apotéke sme však počas tejto doby nelenili a pripravili sme si pre vás...

Celý text

Dubnové kapky pro redukci vrásek

Představujeme vám nový produkt, který pleť nejen krásně vyhladí, ale i účinně redukuje vrásky. Naše zázračné Dubnové kapky s viditelným účinkem, který se dostavuje téměř okamžitě.

Celý text

Šibi, ryby, ...

Od štvrtka do Veľkonočného pondelka vám nadelíme odmenu k nákupu.

Celý text

Využijte u nás Edenred Benefit Card

Přinášíme vám novou platební metodu, kterou využijete nejen na e-shopu, ale i v prodejnách. Jedná se o volnočasovou peněženku Edenred Benefit Card, která funguje na stejném principu jako jiné platební karty. Platba touto kartou je jednoduchá, pohodlná, rychlá a bezpečná.

Celý text

Jarní noviny Apotéky jsou tady

Zajímá vás, o čem píšeme v našich Jarních novinách z Apotéky? Nejen, že vám je automaticky dáme k vaší objednávce, ale nabízíme vám je i ke stažení. Oslavte s námi jaro.

Celý text

Nové typy dopravy na našem e-shopu

Možná jste si všimli, že došlo ke změně dopravních společností na našem e-shopu. Kvůli omezení denního počtu balíčků k odeslání ze strany GLS jsme byli přiměni začít k přepravě využívat i další dopravce.

Celý text

Stěhujeme prodejnu v Karlových Varech

Na pár hodin zavíráme prodejnu v Karlových Varech, abychom ji otevřeli na nové adrese - a ještě lepší.

Celý text

Zavolejte a vyzvedněte si produkty na prodejně

Potřebujete poradit s výběrem nového produktu, nebo chcete mít připravenou objednávku na prodejně, kterou si jen v rychlosti vyzvednete?

Celý text

Otevírací doba 17. listopadu 2020

I o státním svátku 17. listopadu se můžete stavit na našich prodejnách, většina prodejen bude totiž otevřena.

Celý text

Prodloužení platnosti poukázek

Vzhledem k tomu, že současná situace komplikuje nákupy na našich prodejnách, rozhodli jsme se jednorázově prodloužit platnost všech našich dárkových poukazů.

Celý text

Zimní noviny 2020

Noviny pro období podzim/zima 2020 obsahují nejen aktuální produktové novinky a tipy, ale i celou řadu článků, horoskop nebo křížovku. A nabízíme vám je česky i slovensky.

Celý text

Naše prodejny zůstaly otevřené i nadále

Potřebujete poradit s výběrem nového produktu, nebo chcete připravit objednávku na prodejně k vyzvednutí? Obraťte se na naše poradkyně krásy, které vám jsou k dispozici na telefonu každý den od 9 - 19h.

Celý text

Síla konopí pocházejícího ze Švýcarských Alp v naší kosmetice

Konopí rostoucí v čisté přírodě Švýcarských Alp je zaléváno vodou z horských řek a potoků. Díky zdejším podmínkám dosahuje velmi vysoké organické kvality. Můžeme ho klidně nazvat zeleným elixírem mládí. Jeho síly a zázračných účinků využívá i naše nová CBD řada.

Celý text

77 masek

Kdysi, jako úplně první vznikla Ranní čisticí maska, která je dnes ikonickým produktem. ORGANICKÁ APOTÉKA naučila ženy používat masku ráno. Přišla s tím jako první na světě. Vznikl tak úžasný kosmetický rituál, který nastartuje celý den. Hned po ní tu byla Královská snídaně pro pleť, skvělá...

Celý text

Zobraziť 1 - 20 z 25 položiek
  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. |Novinky z Apotéky