Čtvrtá maska za hubičku

01. 02. 2022

Pleťová maska poskytuje něžnou, přitom intenzivní péči, která korunuje vaši oblíbenou pěstící rutinu. Ať už si ji dopřáváte jednou týdně nebo každý den, určitě máte svou oblíbenou. Nebo hned několik! Když si nyní zakoupíte tři libovolné masky z naší řady 77 masek, dostanete čtvrtou masku jako dárek.

 V Havlíkově přírodní apotéce je sortiment pleťových masek vskutku široký. Máte náladu na masku gelovou, jílovou nebo krémovou? Stačí si vybrat. Masky reflektují potřeby všech typů pleti a tu pravou u nás najde každá zákaznice.

Ne nadarmo se tato řada jmenuje 77 masek

Jak si z široké nabídky vybrat, pokud stále hledáte tu pravou a oči vám z barevné palety jen přecházejí? Není nic jednoduššího, než si definovat typ pleti, co vaši pleť trápí, jakou preferujete konzistenci a v neposlední řadě složení. Ať už k tomu využijete jednoduchý nástroj na našich webových stránkách nebo vám poradí naše vyškolené specialistky v prodejnách, výběr se vám zúží na produkty, které jako by byly stvořeny pro hýčkání přesně vašeho obličeje, krku a dekoltu.

Díky správné kombinaci různých druhů masek dosáhnete dokonalého čištění, hloubkové hydratace, zpevnění a příjemné relaxace pleti.

Každá část dne může být příležitostí nanést unikátní pleťovou formuli, která přesně splní svůj účel. Vyčistit a rozjasnit pleť po ránu? Není problém. Dodat energii během dne a zářit jako po vydatném spánku? Ovšem! Zklidnit a vyživit po dlouhém dni a nachystat se do říše snů? Ach, ano!

Tohle všechno zkrátka s našimi maskami můžete. Svěží ovocné masky s lehkou gelovou konzistencí či krémové masky s příměsí bylin, květin, vitamínů, vzácných olejů a včelích produktů mají každá svůj přesný účel a efekt. Nesmí chybět ani masky jílové, jejichž hloubkově čistící schopnost je staletími osvědčená a námi zdokonalená.

Tak zkoušejte a dopřávejte si kombinace, které společně splní vše, po čem vaše pleť touží. A protože my, stejně jako vy, víme, že jedna maska nakonec nikdy nestačí – k nákupu tří masek od nás jednu dostanete jako dárek za symbolickou cenu 1 Kč. Tato výjimečná nabídka platí dokonce března. Tak si to pořádně užijte – vy i vaše pleť.