Podívejte se, jak kombinovat naše masky

19. 05. 2021

Stále ještě váháte, jak masky kombinovat? Inspirujte se i naším videem, jak na to. Zjistěte, jak pečovat o svou pleť, aby byla zdravá a krásná.

Vyberte si z našich 77 masek ty, které jsou nejlepší pro váš typ pleti a pusťte se do kombinování. Udělejte z péče o pleť svůj relaxační rituál. Potřebujete jen pár minut pro sebe, vybrané masky, Petriho misku a štětec. V misce smíchejte své oblíbené masky a naneste na pleť. Nechte je působit 3 minuty. Pleť poté omyjte a osušte. A pokud masky nestihnete spotřebovat najednou, v Petriho misce vám v lednici vydrží až 3 dny.

Dopřejte své pleti pestrou výživu a vyberte si každý den to, na co má vaše pleť chuť.

K nákupu pěti masek z naší řady 77 masek dostanete dárky Petriho misku a štětec. A při nákupu nad 1 500 Kč máte dopravu zdarma.

Pokud máte svou zásobu masek, a potřebujete už jen Petriho misku nebo štěteček, můžete si je koupit i zvlášť. 

Masky si nakombinujete, jak potřebujete a nanášení štětcem je hygienické a vaše pleť to určitě ocení.

Vyberte si masky podobné konzistence a smíchejte je dle vašeho typu pleti. Společně kombinujte krémové s krémovými, gelové s gelovými, jílové s jílovými nebo krémové s jílovými maskami. Můžete se inspirovat i námi doporučenými kombinacemi pro zralou, mastnou, aknózní, suchou, citlivou a normální pleť.

Tip: Pokud máte citlivou pokožku, doporučujeme vám zkombinovat ranní krémové masky Oves, Konopí a Rakytník.

Ranní krémová maska Oves obsahuje výživný ovesný olej a ovesnou mouku, která zaručí hydrataci a šetrnou péči i velmi citlivé pleti. Krémová pleťová maska Konopí s konopným olejem a jemným peelingem z konopných lístků zaručí výživu a regeneraci citlivé pleti a maska Rakytník s obsahem rakytníkového extraktu a extraktu z měsíčku, je zdrojem potřebných vitamínů k regeneraci pleti.

Přinášíme vám inspiraci pro různé typy pleti:

  • Recept pro suchou pleť: mrkev, avokádo, vaječný žloutek
  • Recept pro mastnou pleť: pampeliška, heřmánek, rozmarýn.
  • Recept pro zralou pleť: kolagen, vitamín C, vitamín E

Stále ještě přemýšlíte nad různými kombinacemi? Naše prodejny jsou otevřené, přijďte se poradit, jaké masky jsou pro vás nejlepší.

Akce platí do vyprodání zásob.

Prozkoumejte našich 77 masek

PROZKOUMAT

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Produktové řady
  3. |CBD