Prodejny uzavřeny + informace o doručení e-shopových objednávek kurýrem

14. 03. 2020

Doufáme, že pochopíte, že zdraví našich zákazníků i zaměstnanců je nám v této chvíli přednější. E-shop v tomto okamžiku funguje bez omezení i když vzhledem k objemu objednávek se může jejich expedice o 1 pracovní den protáhnout. Pokud by se tato situace měla změnit, určitě vás budeme informovat zde i prostřednictvím sociálních sítí.

V rámci eshopu doporučujeme využít možnosti online platby kartou - při převzetí zásilky tak minimalizujete čas kontaktu s jinou osobou; některé výdejny navíc už odmítají, z bezpečnostních důvodů, akceptovat hotovost a přijímají také pouze bezhotovnostní úhrady.

Moc se omlouváme za všechny nepříjemnosti, které vám toto naše rozhodnutí může přinést a věříme, že nám i nadále zachováte přízeň.

Informace pro zákazníky e-shopu

Společnost GLS vydala informace pro zákazníky související s aktuální karanténní situací. Z jejich pokynů vytahujeme body důležité pro zásilky určené koncovým zákazníkům. Celou oficiální informaci pak naleznete na adrese https://gls-group.eu/CZ/cs/informace-pro-zakazniky

Informace k doručení B2C
Při doručení zásilek na domácí adresy bude vzhledem k riziku nákazy postupováno distančním způsobem. Kurýr nebude vyžadovat podpis příjemce a omezí fyzický kontakt s na minimum. Doručení na dobírku je stále možné, ale prosíme naše zákazníky o maximální využívání bezhotovostní platby již při objednávce přímo v e-shopu. V případě platby dobírky v hotovosti si připravte přesnou částku předem.

Doručení do ParcelShopu
Vzhledem k aktuálnímu opatření vlády, jehož účelem je zabránit kumulaci lidí a jejich zbytečnému cestování, jsme se rozhodli jej podpořit dočasným pozastavením provozu našich výdejních míst – GLS ParcelShopů. Veškeré balíky zde uložené budou neprodleně vyzvednuty a ZDARMA přepraveny na adresu příjemce.

Dočasné zvýšení doběrečného

Po dobu karanténních opatření jsme se rozhodli dočasně zvýšit doběrečné na 50 Kč / 2 € za zásilku. Cílem je co nejvíce ochránit řidiče kurýrních společností před dlouhodobým kontaktem s potenciálně nakaženými. Využijte, prosím, přednostně online platební metody, které jsou bezplatné a bezpečnější i pro vás. 

(aktualizováno 17. 3. 2020 v 10.00)

Tento eshop používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Více informací
Souhlasím