Udělejte radost svým blízkým vánočním balíčkem z Havlíkovy Apotéky

30. 10. 2023

Šest individuálně poskládaných balíčků z toho nejlepšího, co pro vás máme. Určených pro ty, které chceme potěšit nejvíce. Pro babičku, dědu, tátu, maminku nebo mladou slečnu.

Balíček milovaných bestsellerů

Bestsellers-2023_produkty.png

Balíček z nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů pro péči o pleť. Probuďte ve své pleti šťavnatost a auru neodolatelné krásy, díky kterým budete nezapomenutelná.

ZOBRAZIT

Zimní královský balíček

Pomyslnou korunou vaší krásy může být jemná a vyživená pleť. Dopřejte si tu správnou anti-age péči z tohoto balíčku a vaše pleť bude vyživená, hydratovaná, plná vitamínů a jemná. Zahalte svou pleť královským pláštěm hýčkání a zimní měsíce budou rozzářeny vaší krásou.

ZOBRAZIT

Balíček Krásné kurtizány

Krásná, svůdná, okouzlující. To jste vy. Jen se podívejte do zrcadla. Váš přirozený půvab zaslouží hýčkání a péči. Lehkými dotyky a pomocí produktů v tomto balíčku bude vaše pleť hydratovaná a bude mít plný šťavnatý mladistvý vzhled. Kam vkročíte, jistě způsobíte pozdvižení!

ZOBRAZIT

Balíček pro babičku

Moudrost. Něha. Kořeny. Péče. To jsou slova, která charakterizují nejkouzelnější bytosti na světě: babičky. Vrátit jim alespoň kousek toho, co daly ony nám! Produkty v tomto balíčku provoní jejich dny, zjemní kůži, ošetří vlasy a pohladí upracované ruce, které hladí nejlépe pod sluncem.

ZOBRAZIT

Pánský balíček

Mužný, silný, odhodlaný, ale také citlivý, milující a milovaný. Takový je pravý muž. Takový jste vy. Tento balíček je určený pro všechny muže, kteří mají odvahu pečovat o svoji pleť. Svěží pokožka zářící zdravím je přirozeně neodolatelná.

ZOBRAZIT

Balíček Krásné slečny

Mladost je radost. Milujte svou mladistvou pleť i s drobnými nedostatky, na které vám přinášíme řešení v tomto balíčku. Dopřejte si ošetření a péči, jež redukuje akné a uvádí mastnou pleť do rovnováhy. Vaše pleť stejně jako vy si zaslouží lásku.

ZOBRAZIT

  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Péče o pleť|Oleje
  3. |Bio Avokádový olej - 30 ml