Žurnál

Organické deodoranty Čistinka & Divožienka

Představujeme vám dlouho očekávané deodoranty na bázi přírodního minerálu kamence a organických olejů pro zdraví lymfatického systému.

Celý text

Jak nevědomě ubližujeme naší vagíně?

Touha po nekonečném mládí a svěžesti je dávná, jako lidstvo samo. Naše denní rutina čítá několik kroků k dokonalé pleti a hebké pokožce. Není tu ale jedna partie, na kterou často zapomínáme? Nebo netušíme, jak o ni pečovat?

Celý text

Aktivně přispíváme ke zlepšení životního prostředí a snížení uhlíkové stopy

Zapojením Havlíkovy Apotéky do systému třídění a recyklace obalových odpadů EKO-KOM přispíváme ke snižování produkce skleníkových plynů a k větší ochraně životního prostředí. Přečtěte si více informací.

Celý text

Budete se červenat: přečtěte si naše nové letní noviny

Nečekejte na nové Apotéka noviny s další objednávkou a jděte si pro ně přímo do prodejny. Nebo si je stáhněte online.

Celý text

Havlíkova apotéka si odnáší zlato za svoje noviny

Desátý ročník soutěže Fenix content marketing awards vyhlásila své vítěze. Podívejte se, jak jsme dopadli.

Celý text

Cestování bez starostí: Praktické letní balíčky pro vaši dovolenou

Dočkali jste se! Cestovní balíčky jsou tu. Ať už vyrážíte na pár dní nebo týdnů na dovolenou k moři nebo někam do českých luhů a hájů, nové sety Hurá na cesty a Letní osvěžení se vám budou hodit.

Celý text

Vyhráli jsme Cosmo Beauty Awards

Osmý ročník prestižní mezinárodní soutěže Cosmopolitan Beauty Awards zná už své vítěze. Lifestylový časopis Cosmopolitan vyhlašuje každý rok ty nejlepší kosmetické produkty na trhu. Podívejte se, jak jsme dopadli.

Celý text

Z veletrhu For Beauty odcházíme se 3 oceněními

Každý rok se v pražských Letňanech koná veletrh plný krásy a inspirace For Beauty. Součástí veletrhu bývá i vyhlášení výsledků soutěže Modrá planeta, jež oceňuje nejvíce ekologicky čisté produkty. Letos máme opravdu velkou radost, jelikož...

Celý text

Jarní noviny ve znamení obnovy

Milé čtenářky, už je to tady. Jaro je ve znamení změny, obnovy a detoxikace...

Celý text

Mezinárodní den žen, jeden z nejkrásnějších svátků

Datum 8. 3. má mnoho z nás zaryto hluboko do paměti. V tento den každoročně slavíme Mezinárodní den žen. Jaká je historie tohoto dne?

Celý text

Slučujeme naše plzeňské prodejny

Milé klientky,chtěli bychom Vám oznámit, že od 15. ledna 2023 slučujeme naše prodejny v Plzni.

Celý text

Sváteční dny v Apotéce

Rádi bychom vám usnadnili nákupy během vánočních svátků a přelomu roku, a proto pro vás přinášíme přehled, kam a kdy za námi vyrazit nakupovat, abyste vše zvládli v klidu a harmonii.

Celý text

Milý Ježíšku,...

Rádi bychom vám ulehčili rozhodování s dárky pro své nejbližší nebo pro vás samotné. Dohromady jsme zabalili několik variant balíčků, jejichž obsah se doplňuje do naprosté harmonie. Na vás už jen zůstává úloha vybrat, kdo najde svůj balíček pod vánočním stromečkem.

Celý text

Zpříjemněte si čekání na Vánoce s naším Adventním kalendářem 2022

Nejkrásnější období v roce spojené s omamnými vůněmi tradic je tady: advent. Zpříjemnit si čekání na Ježíška půjde lépe s naším Adventním kalendářem, který v sobě skrývá 25 pečujících produktů, které jsme pro Vás pečlivě vybrali. A na Vás už je jen uhodnout, v jakém okénku se skrývá ten Váš...

Celý text

Jít do hloubky aneb trendy třífázové čištění pleti a jak na to?

Přiznejme si to, všechny toužíme po dokonale hebké pleti, jenže občas čištění a odličování trochu podceňujeme, nechce se nám a malinko hřešíme. Jednofázové čištění pleti už zkrátka nestačí. Nejaktuálnějším trendem v péči o pleť je dvou až tří fázové čištění. Jak na to? Stačí dodržovat tyto tři...

Celý text

Jak nastartovat i zakončit svůj den s Havlíkovou Apotékou

Po probuzení je důležité připravit svou pleť na nanesení kosmetických produktů i make-upu očistným rituálem. Ranní tříminutová maska vaši pleť dokonale nastartuje, dodá jí vitamíny, vyživí a účinně hydratuje, čímž pleť získá na jasu a zdravém vzhledu. A to vše během pouhých tří minut.

Celý text

Víte, o čem sní vaše pleť ?

Odpovědí jsou naše čistící a odličovací séra, která nakrmí každou pleť podle toho, co právě potřebuje. Říká se, že člověk je tím, co jí. O pleti to platí zrovna tak. Dopřejte jí ten nejlepší pokrm, aby mohla zazářit a vy s ní...

Celý text

Jarní noviny plné energie

Ráno nás budí sluníčko, kvetou sněženky a ptáčci si štěbetají v korunách stromů, to znamená jediné...

Celý text

Nepřehlédněte nové oční krémy

Říká se, že oči jsou zrcadlem duše. Váš pohled prozradí, co právě prožíváte a stav jemného očního okolí zrovna tak. Pečujme tedy nejen o duši, ale i o ona citlivá místa kolem očí, která jsou každodenně zatěžována stresem, vlivem modrého světla z displejů a znečištěným ovzduším. Nové oční krémy...

Celý text

Čtvrtá maska za hubičku

Pleťová maska poskytuje něžnou, přitom intenzivní péči, která korunuje vaši oblíbenou pěstící rutinu. Ať už si ji dopřáváte jednou týdně nebo každý den, určitě máte svou oblíbenou. Nebo hned několik! Když si nyní zakoupíte tři libovolné masky z naší řady 77 masek, dostanete čtvrtou masku jako dárek.

Celý text

Zobrazeno 1 – 20 z 73 položek
  1. Havlíkova přírodní apotéka
  2. Produktové řady
  3. |CBD