Cestování bez starostí: Praktické letní balíčky pro vaši dovolenou

29. 06. 2023

Dočkali jste se! Cestovní balíčky jsou tu. Ať už vyrážíte na pár dní nebo týdnů na dovolenou k moři nebo někam do českých luhů a hájů, otázka zůstává stejná: jak všechny ty věci, co nutně potřebujete, narvete do kufru? Hlavně nebrat zbytečnosti a šetřit s místem. Praktickou možností jsou výhodné letní sady, které jsme pro vás vytvořili - HURÁ NA CESTY, LETNÍ OSVĚŽENÍ.

Kompaktní řešení pro každou situaci

Poletíte letadlem? I na to jsme mysleli. Produkty jsou v menším balení, aby se vešly třeba i do kabelky a nechyběly vám na cestě. Nechte se hýčkat, a buďte vždy a jednoduše připraveni na jakoukoliv situaci na vaší cestě. Jste ulepení z dlouhé cesty? Bylinná hydratační voda vás osvěží. Máte strach z bakterií? Hravě si s tím poradí náš antimikrobiální gel. Máte vysušené dlaně? Naneste krém Krásné ruce.

Jaké balíčky jsme si pro vás připravili?

Balíček Hurá na výlet obsahuje produkty opravdu do každé situace na výletě, ať už v horách nebo ve městě. Vždy je dobré mít po ruce mastičku na vše – hydrataci, promazání vysušených míst nebo drobných poranění, proto jsme do cestovní „krabičky poslední záchrany“ zařadili i náš ikonický Havlíkův přírodní zázrak.

Zrovna tak se osvědčí i Havlíkův balzám na rty, který vyživí popraskané rty od slunce, či větru. K výletu patří i desinfekce, proto balíček obsahuje Antimikrobiální gel, který si poradí s každým bacilem. A aby byly vaše ruce jako v hedvábných rukavičkách, poslední nezbytností je krém Krásné ruce.

Naše ikona pro regeneraci a výživu pleti, vyrobena z nejvzácnějších olejů a včelích produktů.

Rozjasňující voda pro všechny typy pleti s látkou Pentavitin® a s extrakty z rakytníku, medu, kopřivy a brambory.

Hedvábné hydratační rukavičky s mateří kašičkou, rakytníkem a meduňkou.

Hydratační gel na ruce s aktivní látkou AQUAXYL™, panthenolem a rozmarýnem.

Bio balzám na rty s včelím voskem, propolisem, rakytníkem, vitamínem E a makovým olejem s vyživujícím a hydratačním účinkem.

Hurá na výlet

OBJEDNAT HURÁ NA VÝLET

Vyzkoušejte Letní osvěžení

Při sestavování balíčku Letní osvěžení jsme mysleli i na to, že sluneční paprsky září nejen u moře, ale i na cestách po Česku.

Péče po pobytu na slunci je stejně důležitá, jako ta před, proto v naší letní cestovní taštičce naleznete Masku po opalování a Krém po opalování. Bylinná hydratační voda osvěží nejen pleť, ale také celé tělo. Pro odstranění nečistot, make-upu a zklidnění pleti obsahuje sada Hebkou tvářičku a Vitamínovou bombu.

  • Vitamínová bomba 100 ml

Čisticí sérum se špenátem, vitamínem B5, okurkou a lopuchem. Pleť dokonale vyčistí a dodá minerály.

  • Hebká tvářička 100 ml

Odličovací a čisticí maska pro všechny typy pleti dokonale rozpustí nečistoty a líčidla.

Rozjasňující voda pro všechny typy pleti s látkou Pentavitin® a s extrakty z rakytníku, medu, kopřivy a brambory.

Absolutní hydratace a výživa dehydratované pleti s okurkou, kyselinou hyaluronovou a panthenolem.

Intenzivní hydratace a výživa s Antileukine™ 6, Fucocert®, kyselinou hyaluronovou a panthenolem.

  • Porcelánová panenka 30 ml

Enzymatický peeling odstraňuje odumřelé kožní buňky a zároveň vyživuje novou vrstvu pokožky.

Letní osvěžení

OBJEDNAT LETNÍ OSVĚŽENÍ

Kosmetická taštička balíčků je omyvatelná a vyrobená z kraftového papír. Je tedy plně ekologická a biologicky rozložitelná z kraftového papíru.