Dubnové kapky pro redukci vrásek

01. 04. 2021

Apríl!

I vám muselo být jasné, že takové zázraky bohužel neumíme ani my v Apotéce. Ovšem za pomoci přírody a síly bylinek zvládneme dosáhnout "téměř" podobných účinků. :) Nezapomínejte však na to, že krásná jste přirozeně.

Prozkoumejte naše pleťové krémy, které obsahují vysoké koncentrace účinných složek a extraktů z bylin vhodné pro zmírnění projevů vrásek a vyhlazení pleti.

Krém Milovaná žena

Obsahuje účinné složky, které pleti dodají komplexní výživu a péči. Stoechiol™ je olej získávaný CO2 extrakcí z Levandule Stoechas, který se díky tvaru květenství nazývá levandule motýlí. Dokáže obnovit svrchní část pokožky a zmírnit známky stárnutí.

Krém Krásná dáma

Vyživující, revitalizační krém pro zralou a suchou pleť s klinickou studií PhytoCellTecTM Symphytum. S prémiovou patentovanou látkou z kostivalu lékařského, která regeneruje kmenová buňky kůže a pomáhá tvořit hutnější epidermis.

Krásná kurtizána

S dotekem růžových poupat pro zjemnění nosoretních vrásek a pozvednutí čelistních kontur. Obsahuje účinnou látku Adipofill´in™ pro obnovení počátečního objemu obličejových kontur, doplnění chybějící podkožní struktury a vyrovnání tvořících se vrásek.