Nové typy dopravy na našem e-shopu

02. 12. 2020

Možná jste si všimli, že došlo ke změně dopravních společností na našem e-shopu. Kvůli omezení denního počtu balíčků k odeslání ze strany GLS jsme byli přiměni začít k přepravě využívat i další dopravce.

V současné době tak na našem e-shopu naleznete dopravce Zásilkovna, Česká pošta a GLS. A nově jsme přidali i úplně nový způsob dopravy s názvem Risknu to :-)

Pokud se pro ni rozhodnete, jdete tak trochu do risku: většině zákazníků (ca 94 %) bude zboží doručeno některou z kurýrních služeb až na zvolenou adresu. Pokud ale bude trasa dopravců ve vaší lokalitě plně vytížena, automaticky bude balíček přesměrován na některé z výdejních míst Zásilkoven. Samozřejmě, že o tom budete informováni emailem i SMS zprávou. Z důvodu případných komplikací s přesměrováním na výdejní místo jsme také tento typ dopravy cenově zvýhodnili.

Bát se ale nemusíte, zatím všechny balíčky předáváme dopravcům v běžných termínech, kolegové z e-shopu mají nové posily, aby vše bylo co nejrychlejší a dopravci také doručují v běžných termínech.