Zimní apotéka tour

24. 01. 2022

Už jste nás navštívili na některém našem workshopu? V loňském roce jsme pro vás připravili akce v pražském Palladiu, v obchodním centru Černý most nebo na veletrhu ForBeauty v Letňanech. A protože jsme od vás dostali spoustu kladných ohlasů, rozhodli jsme se uspořádat sérii interaktivních workshopů přímo v našich prodejnách.

Můžete se těšit, že si umícháte vlastní produkt, který nikde jinde neseženete. Naučíme vás jak na to, vysvětlíme všechny jeho účinky a napovíme, s čím ho nejlépe kombinovat. Rádi vám zodpovíme jakékoli otázky ohledně našich produktů a poradíme, pokud potřebujete řešit nějaké pleťové nedostatky. 

 

Vyrobíte si vlastní peeling 

Tělo si žádá něžný a pečující dotek. Dotek, po kterém zůstane kůže sametová, zbavená odumřelých buněk a připravená na další láskyplnou péči. Dotkněte se svého těla pomocí peelingu a vše výše zmíněné se splní. 

Péče za pomocí peelingu je možná součástí i vaší kosmetické rutiny. Minimálně jednou týdně je přímo blahodárné mechanicky odstranit odumřelé části pokožky pomocí peelingového přípravku, který obsahuje hrubší částečky přírodního původu. Tělové peelingy nejen pomáhají k regeneraci a zářivosti kůže, ale také ji dodají patřičnou pružnost. Ideální je provádět peelingový rituál ve sprše, kde navlhčenou kůži masírujete přípravkem a následně opláchnete vodou. Finálně můžete opečované oblasti osprchovat studenou vodou, která pomůže prokrvení.  

Vůně peelingu je další důležitý faktor, kterému věnujte pozornost. Můžete mít vůně energizující, které vás nastartují po ránu, nebo naopak relaxační, po kterých se vám bude nádherně usínat. 

Aby byl peeling přesně takový, jaký milujete, bylo by nejlepší si ho sama vyrobit. To je nyní možné. V rámci limitované nabídky si můžete v našich prodejnách namíchat peeling s opojnou vůní kávy, exotickým dotekem tropů či konejšivým tónem levandule. Jako základ peelingu vám budou k dispozici tři druhy pěstících olejů. Nesmí chybět zmínka o olejové složce Caprylic Triglyceride, protože díky té se peeling z těla krásně smyje a nezanechá mastný pocit.

Přijďte si namíchat tělový peeling s dotekem vaší osobnosti. 

Všechny workshopy jsou samozřejmě zdarma a zdarma si i odnesete co si vyrobíte, přibalíme vám navíc vzorečky našich produktů, které byste si přáli vyzkoušet.

V rámci zimního apotéka tour se na vás těšíme v těchto prodejnách a v těchto časech: 

28.1. prodejna Havlíkovy apotéky Český Krumlov od 14:00 do 16:00

2.2. prodejna Havlíkovy apotéky Karlovy Vary od 15:00 do 17:00

11.2. prodejna Havlíkovy apotéky Plzeň náměstí od 15:00 do 17:00

16.2. prodejna Havlíkovy apotéky Liberec OC Fórum od 15:00 do 17:00

24.2. prodejna Havlíkovy apotéky Praha ulice Jilská od 16:00 do 18:00

 

Těšíme se na vás.